AKTUALNOŚCI

ZIMOWY NARODOWY – SZÓSTA EDYCJA!

Lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling – na płycie PGE Narodowego po raz szósty wyrasta Zimowe Miasteczko. Na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci”, czyli nauka na łyżwach w formie zabawy, a na starszych – imprezy „Disco lodowisko” z najlepszymi DJ-ami. Jedną z tegorocznych nowości będą zajęcia fitness na łyżwach. Zimowy Narodowy wystartuje 24 listopada 2018 r. i będzie działał do 19 lutego 2019 r.

Zimowy Narodowy – fantastyczne miejsce do aktywnego wypoczynku zimą – od kilku lat przyciąga wielu warszawiaków i turystów. Podczas ubiegłorocznej edycji ze wszystkich atrakcji Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona osób!

W tym roku na Zimowy Narodowy powrócą sprawdzone atrakcje, pojawią się również nowości. Do dyspozycji gości będą 3 lodowiska, w tym jedno połączone ze strefą dziecięcą. To właśnie tutaj w sobotnie i niedzielne poranki będą prowadzone „Poranki dla dzieci”, czyli nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Ice&Fun.

Dzieci, a także dorośli, będą mogli oddać się szaleństwu na bumper cars, czyli jeżdżących kolorowych pontonach, albo zwiększyć poziom adrenaliny i zjechać z 12-metrowej górki lodowej.

W sobotnie i niedzielne wieczory Zimowy Narodowy zaprosi imprezowiczów na Disco Lodowisko – szaloną jazdę na łyżwach do muzyki granej przez najlepszych DJ-ów.

– Atrakcją, która od kilku edycji podbija serca gości Zimowego Narodowego, jest curling. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 tory, na których będzie można „puścić kamień”. To idealny sposób na spędzenie aktywnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zadbaliśmy również o nowości. Jedną z nich będzie fitness na łyżwach, czyli dedykowane zajęcia, podczas których goście będą mogli aktywnie spędzić czas, nabrać kondycji, a przede wszystkim spalić mnóstwo kalorii – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

Tych, którzy od łyżew wolą rolki lub deskę, Zimowy Narodowy zaprasza do skateparku, który znajdzie się na poziomie -4, czyli na parkingu PGE Narodowego. Miejsce to służyć będzie osobom, które chcą zacząć swoją przygodę lub rozwijać umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych, m.in.: jeździe na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, longboardach oraz rowerach typu BMX.

Dane kontaktowe

PGE Narodowy
al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa
22 295 98 76
Strona www
Instagram
Facebook