Nad wodąPlaże i kąpieliska

WAKE FAMILY BRWINÓW. ADRENALINA I CHILL. #POZNAJCIEMOJEMAZOWSZE

Marzysz o chwili świętego spokoju, totalnym chillu i drinkach z palemką, a Twój partner, rodzina lub grupa przyjaciół woleliby pozbyć się nadmiaru energii i adrenaliny. Co robić? Jechać do dwóch różnych miejsc i spędzać wolny czas osobno czy szukać wielofunkcyjnego raju gdzieś na końcu świata? Na szczęście na Mazowszu jest inna wakacyjna opcja, w dodatku w bliskim sąsiedztwie Warszawy: Wake Family Brwinów!

Czysta woda, sport i wypoczynek

Wake Family Brwinów to miejsce dla każdego, bo można z nim znaleźć najcenniejszy skarb podczas letnich upałów: plażę poza miastem nad czystą wodą. Cała reszta to bonusy pozwalające zorganizować czas wolny wedle własnych upodobań – niezależnie od wieku, wyposażenia sprzętowego i zaawansowania w wakeboardingu. Nawet jeśli jest zerowe, można startować i z tego poziomu, by spróbować czegoś nowego albo… wybrać plażing w loży z baldachimem nad samą wodą i patrzenie, jak inni się cieszą lub męczą aktywnym wypoczynkiem 😉

Wakeboarding to pływanie na specjalnej desce za wyciągiem, ale nie trzeba być posiadaczem deski, pianki, kamizelki asekuracyjnej ani kasku, żeby skosztować tego wyzwania. W ośrodku w Brwinowie cały niezbędny sprzęt można wypożyczyć na miejscu. Jedyne, co warto wziąć ze sobą, to strój kąpielowy i ręcznik.

Początkujący i zaawansowani w wakeboardingu i szusowaniu na nartach wodnych mogą skorzystać ze szkoleń na różnym poziomie zaawansowania, a młodzi ludzie – z zajęć wakacyjnych organizowanych w formach półkolonii i obozów wakeboardowych.

Baza sprzętowa i rekreacyjna

Dumą Wake Family Brwinów jest jedyny w okolicach Warszawy duży pięciosłupowy wyciąg do wakeboardingu i nart wodnych, a także dwa mniejsze, dwusłupowe wyciągi do nauki ślizgania się po powierzchni wody. Kolejna zaleta: dużo przeszkód, wszystkie z atestami.

Ośrodek położony jest nad trzema jeziorami z czystą wodą, z dużą plażą z leżakami i hamakami. Nad samą wodą umieszczone są również loże z baldachimami. W zasięgu wzroku rodziców jest plac zabaw dla najmłodszych, a miłośnicy treningu oporowego mogą skorzystać z drążków do kalisteniki. Dwa plażowe bary serwują napoje, a jeden z nich pizzę z pieca i potrawy z grilla.

Jeśli komuś nie wystarczy kilkugodzinny relaks nad wodą, może zatrzymać się na jakiś czas w apartamencie w Wake Villi.

Wszystkie te atrakcje znajdują się w odległości pół godziny jazdy autem z centrum Warszawy. Szczegóły i informacje o dojeździe można znaleźć na stronie ośrodka.

Wake Family Brwinów

Dane kontaktowe

Wake Family Brwinów
Wake Family Brwinów (Wodne Rancho Brwinów) ul. Błońska 37 05-840 Brwinów
668 386 041
Strona www
Youtube
Instagram
Facebook