Aktualności

SIEDLCE: FERIE W WODZIE I NA LODZIE

Zimie znudziło się dopieszczanie miłośników biegówek oraz innych sportów zimowych, wycofała się na z góry upatrzone pozycje i ustąpiła miejsca listopadowi. Ale to nie znaczy, że końcówkę ferii trzeba spędzić mało aktywnie. W Siedlcach na przykład można wyskoczyć na basen lub lodowisko.

Park Wodny Siedlce przy ul. Jana Pawła II 8 czynny jest codziennie od 6:00 do 22:00. Oprócz basenów sportowego i rekreacyjnego są tam dostępne takie atrakcje jak rwąca rzeka, masażery, dwie zjeżdżalnie i jacuzzi. Chętni mogą też skorzystać z sauny lub tężni solankowej, a także, gdy znudzi się pływanie, z kręgielni i bilardu.

Sztuczne lodowisko w Ośrodku Sportu przy ul. Prusa 6 również jest czynne codziennie przez większość doby (od 8:00 do 21:30, a nawet do 22:00), ale w związku z rezerwacjami obowiązuje specjalny harmonogram (wejdź na stronę ośrodka), który warto sprawdzić przed wyjściem na łyżwy.

A jeśli ktoś woli aktywność ruchowo-kulturalną, może skorzystać z oferty Centrum Kultury i Sztuki lub Miejskiego Ośrodka Kultury.

Facebook