AKTUALNOŚCI

HANGAR 646 – DOROŚLI TEŻ MOGĄ SIĘ WYSZALEĆ!

Na początku była jedna hala z trampolinami. Dzisiaj Hangar 646 to trzy hale po obu stronach Wisły – ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych różnorodnej rozrywki dla dzieci i dorosłych. Tak! Nareszcie także pełnoletni mogą się wyskakać, wybiegać, wyszaleć, a nawet wytłuc się nawzajem gąbkowymi mieczami w strefie gladiatorów i rzucać się z wysokości na wielką poduchę powietrzną. Kto im zabroni? 😀

Pierwsza w Warszawie hala z trampolinami powstała na Gocławiu w 2015 r., przy Wale Miedzeszyńskim 646, stąd liczbowy człon nazwy, który przyjął się także dla hal zlokalizowanych pod innymi adresami. Półtora roku później wystartował Hangar 646 na Mokotowie, a dziś działają już trzy, kolejny na Targówku.

Każda hal ma nieco inne wyposażenie i trochę inaczej sprofilowana. Podstawą wyposażenia wszystkich hangarów są trampoliny – różnego rodzaju i o różnym stopniu wybicia. W hali sportowej na Gocławiu jest ich 60, najwięcej – 80 – w hali na Mokotowie nastawionej przede wszystkim na rozrywkę, a w hali na Targówku, koncentrującej się na rywalizacji i wyczynówce – 50.

Każda z hal ma również dodatkowe wyposażenie uzależnione od profilu obiektu. Każda wciąż udoskonala i uzupełnia dostępny dla klientów sprzęt, dlatego lista może nie być pełna.

Hangar 646 Gocław przy Wale Miedzeszyńskim 646
– rampa do jazdy na deskorolce, rolkach, rowerach i specjalnych deskach snowboardowych
– basen z gąbkami
– strefa gladiatorów
– kosze do koszykówki
– air floor
– poducha powietrzna do skoków z wież, trampolin i air floor
– wieża do skoków
– 6 trampolin sportowych z super quadem o powierzchni blisko 18 metrów kwadratowych

Hangar 646 Mokotów przy ulicy Domaniewskiej 37A
– traverse wall
– strefa z przeszkodami
– strefa zbijaka

Hangar 646 Targówek przy ulicy Dalanowskiej 29
– wymiatacz
– ścianka wspinaczkowa
– zjeżdżalnie
– tory przeszkód
– freestyle duo

W każdej z hal można wykupić bilety (najlepiej przez internet, jest taniej) indywidualne, zamówić imprezy zbiorowe dla dzieci lub dorosłych (na przykład urodzinowe lub firmowe) oraz zapisać się na takie zajęcia jak gimnastyka sportowa, parkour i freerun, snowboard i freeski, akrobatyka, akrobatyka sportowa czy akro dance.

Dane kontaktowe

HANGAR 646
Wał Miedzeszyński 646, 03-994 Warszawa
22 299 54 59
Strona www
Facebook