Aktualności

FINAŁ EUROPEJSKIEGO PUCHARU NARODÓW W WARSZAWIE

Zawody jeździeckie Warsaw Jumping CSIO4*, dotychczas turniej ogólnopolski, osiągnęły rangę jednych z najważniejszych zawodów w Europie. Podczas tegorocznej edycji rozegra się na warszawskim Służewcu Finał Europejskiej Serii Pucharu Narodów, a także Grand Prix i 7 innych międzynarodowych konkursów w skokach przez przeszkody.

To oznacza, że podczas czterodniowej imprezy będzie można obserwować sportowe wyczyny najwybitniejszych europejskich jeźdźców. Łączna pula nagród wynosi niemal 1 700 000 zł. Zawody będą trwały od 22 do 25 lipca 2021.

Skoki przez przeszkody nie będą jedyną atrakcją Warsaw Jumping 2021. Na sobotę i niedzielę, 24 i 25 lipca, zaplanowano również gonitwy na bieżni wyścigowej. W tych dniach wstęp na Służewiec będzie bezpłatny.

Zawodom sportowym będą towarzyszyły Targi sprzętu jeździeckiego, dla miłośników koni okazja na zrobienie zakupów dla siebie lub swoich podopiecznych. Pyszne i różnorodne jedzenie w trakcie czterodniowej imprezy pełnej emocji zapewnią warszawskie food trucki.

Bilety na Warsaw Jumping można kupić na Ebilet, a więcej szczegółów znaleźć się na oficjalnej stronie zawodów.

Facebook