Aktualności

FARMA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA: MIEJSCE, GDZIE MAGIA ŚWIĄT OŻYWA

W okresie świątecznym, kiedy powietrze wypełnione jest zapachem pierników, a ulice świecą się tysiącami kolorowych lampek, jest jedno miejsce, w którym magia Bożego Narodzenia ożywa w pełni – Farma Świętego Mikołaja. To urocze, magiczne miejsce, położone między Warszaw ą a Lublinem, które przyciąga wszystkie dzieci!

CAŁY MAGAZYN Z POMYSŁAMI NA ZIMOWE WYCIECZKI RODZINNE DO POBRANIA

Magiczne powitanie i spotkanie ze Świętym Mikołajem

Farmę Świętego Mikołaja można nazwać bramą do Krainy Świąt. To miejsce, które zachęca do pozostawienia zwykłego świata za sobą i wkraczania w świat magii, radości i tradycji świątecznych.

Już na wejściu witają Was uśmiechnięte elfy, które przez dwie pierwsze godziny oprowadzają grupę po parku. Każde oprowadzanie kończy się w Gabinecie Świętego Mikołaja, gdzie czekać będzie na Was sam święty, który mieszka tam przez calutką zimę. To niezapomniane spotkanie, które na zawsze pozostaje w sercach najmłodszych.

Świąteczne atrakcje

Farma Świętego Mikołaja to miejsce pełne zabawy. Czeka tu na Was ponad 30 atrakcji w zimowej odsłonie – Szopka Bożonarodzeniowa i nowości, takie jak Piec Złych Uczynków, Piernikowy Pałac czy Aleja Bałwanków.

Dla grup szkolnych i przedszkolnych Farma oferuje wycieczki grupowe. To doskonała okazja, aby uczniowie i przedszkolaki mogli przeżyć magię Bożego Narodzenia w towarzystwie swoich przyjaciół i nauczycieli. W programie przewidziano nie tylko spotkanie z Mikołajem, ale także atrakcje dostosowane do wieku i potrzeb grupy.

Farma świętego Mikołaja w Mościskach

Dla całych rodzin

Farmę Świętego Mikołaja polecamy nie tylko dzieciom, ale całym rodzinom. To miejsce, które łączy pokolenia, pozwalając na wspólne przeżywanie świąt. To wyjątkowy skrawek świątecznej krainy, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – od spotkań z Mikołajem po świąteczne atrakcje i wyśmienite przysmaki – to miejsce, które przypomina nam, że w okresie świąt magia jest wszędzie.

Jeśli marzysz o tym, by przeżyć Boże Narodzenie jak z bajki, odwiedź Farmę Świętego Mikołaja i pozwól się ponieść tej wyjątkowej atmosferze.

tekst: Farma Iluzji

Dane kontaktowe

FARMA ILUZJI
Mościska 9, 08-455 Trojanów
+ 48 25 753 40 20
Strona www
Facebook