Aktualności

AKTYWNE FERIE NA ZIMOWYM NARODOWYM

Dobra wiadomość dla miłośników sportów zimowych: w czasie ferii Zimowy Narodowy w Warszawie będzie działał codziennie od 9 rano 🙂 Każdego dnia będą odbywały się zajęcia jazdy na łyżwach dla najmłodszych i warsztaty w skateparku. Ten ostatni będzie działał według specjalnego wakacyjnego harmonogramu. Nie zabraknie też konkursów i specjalnych atrakcji z okazji wakacji zimowych!

Zimowe Miasteczko na stadionie PGE Narodowym to fajny sposób na aktywne rodzinne spędzenie ferii z dziećmi, a także dobra okazja do rozwijania ich pasji i umiejętności. Hitem Zimowego Narodowego są „Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła”, czyli zajęcia, na których dzieci uczą się lub rozwijają swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Podczas ferii zajęcia będą odbywały się każdego dnia dwukrotnie, o godzinie 9.30 i 11.15. Instruktorzy dzielą dzieci na grupy, w zależności od stopnia zaawansowania. Zajęcia odbywają się przy specjalnie dobranej muzyce i z wykorzystaniem kolorowych elementów i zabawek.

Oczywiście cały w czasie ferii na Zimowym Narodowym będą nadal funkcjonować: swobodna jazda na lodowiskach, Górka Lodowa E.Wedel, curling, bumper cars, magiczna karuzela dla najmłodszych i strefa MultiSport Lab.

Ci, którzy nie mają ochoty na zabawę na lodzie, mogą korzystać ze skateparku na parkingu podziemnym na poziomie -4, gdzie w okresie ferii będą organizowane płatne kolonie z nauką jazdy na rolkach. Warto też skorzystać z oferty bezpłatnych zajęć, na które są wymagane wcześniejsze zapisy u ich organizatorów.

Harmonogram bezpłatnych zajęć:
• 3.02 – Board For Kids – Zajęcia dla początkujących w godz. 16:00-17:00 (dzieci od 3 roku życia)
• 4.02 – Slalom Academy – Warsztaty z podstaw freestyle slalom w godz. 18:00-19:00
• 9.02 – Scoot camp – Zajęcia z jazdy na hulajnogach w godz. 14:00-16:00
• 10.02 – Black & Yellow – Podstawy jazdy dla dzieci o godz. 13:00

W trakcie trwania ferii Skatepark funkcjonuje według specjalnego harmonogramu, w godz. 10:00 – 23:00.

I jeszcze jedna ważna informacja: Zimowy Narodowy został przedłużony do 3 marca 2019 r., a z curlingu można korzystać do 21 lutego.

Facebook