AKTUALNOŚCI

3. EDYCJA WORLD TRAVEL SHOW W NADARZYNIE

World Travel Show to wielka impreza turystyczna przyciągająca pasjonatów małych i wielkich podróży, co najlepiej pokazuje struktura wydarzenia: Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salon Camper&Caravan oraz Warszawski Salon Jachtowy. Trzecia edycja targów odbędzie się w najbliższy weekend – od 18 do 20 października 2019 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Też tam będziemy!

World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Do udziału w nim zapraszani są touroperatorzy oraz kontrahenci z całego świata. To świetna okazja do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków, a dla turystów – nowych kierunków, miejsc i forma podróżowania i spędzania czasu poza domem.

Krajem partnerskim tej edycji World Travel Show są Indie, a ambasadorem wydarzenia – Martyna Wojciechowska. W gronie kilkudziesięciu gości imprezy będą także znani podróżnicy, także podróżujący blogerzy, w tym reprezentantki Mazowsza podczas Turystycznych Mistrzostw Blogerów – traveLover (Patryca Jaskot) i Pojechana (Aleksandra Świstow).

Będzie też nasza ekipa Mody na Mazowsze, szukajcie na stanowisku Mazowsza, rzecz jasna 🙂

Dane kontaktowe

WORLD TRAVEL SHOW
aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
518 739 124
Strona www
Facebook