Aktualności

WARSZAWA. MAJÓWKA Z ABBĄ W PARKU FONTANN

Po ubiegłorocznym sezonie z bohaterami filmów Disneya, fontanny zatańczą w rytm przebojów legendarnej grupy ABBA. Na weekend majowy zaplanowano inaugurację pokazów w Multimedialnym Parku Fontann.

Tegoroczny pokaz, zatytułowany „Dancing Queen”, przeniesie widzów do 1976 roku, kiedy Warszawę odwiedził słynny zespół ABBA. Szwedzka grupa przyleciała do Polski w przededniu wydania płyty „Arrival”, aby nagrać koncert dla programu telewizyjnego Studio 2. Nowe widowisko w Multimedialnym Parku Fontann przypomni o tym historycznym wydarzeniu.

Pierwsze tegoroczne pokazy będą odbywać się codziennie od 1 do 4 maja o godz. 21.30. Później widowiska o tej samej godzinie będzie można podziwiać w każdy piątek i sobotę maja, czerwca oraz lipca, w sierpniu o 20:30, a we wrześniu o 20:00. Wstęp na pokazy w Multimedialnym Parku Fontann jest bezpłatny.

W trakcie pierwszego pokazu inauguracyjnego (1 maja) na terenie Multimedialnego Parku Fontann zostanie wydzielona specjalna, oznakowana strefa dla osób z niepełnosprawnościami, wyposażona w podest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Osoby niesłyszące będą miały zapewnioną pętlę indukcyjną. Osoby niewidome i słabowidzące skorzystają z audiodeskrypcji, która będzie dostępna na stronie https://estrada.com.pl/multimedialny_park/2024/.

Multimedialny Park Fontann znajduje się nad Wisłą, u podnóża Starego Miasta. Pokazy na stałe wpisały się w kulturalny krajobraz Warszawy, stając się jedną z najpopularniejszych atrakcji dla mieszkanek, mieszkańców, a także turystów z Polski i zagranicy. Spektakularne połączenia wody, obrazu, muzyki i świateł oraz opowieści tworzą niezwykłe widowiska dla widzów w każdym wieku.

Pokazy przygotowywane przez Stołeczną Estradę są współfinansowane ze środków m.st. Warszawa.

Facebook