Aktualności

TRASA ZIMOWEGO ZWIEDZANIA W PŁOCKIM ZOO

Zastanawiacie się czasem , czy ZOO jest otwarte dla zwiedzających zimą? Oczywiście!

Płockie ZOO zimą

Płocki ogród zoologiczny można zwiedzać przez cały rok – wszak wśród zwierząt egzotycznych znajdują się też i te z chłodniejszych rejonów naszej planety. Gdy tylko temperatura spada, stają się one aktywniejsze i chętniej prezentują się publiczności. By zainspirować Was do zimowych spacerów, przedstawiamy Trasę zimowego zwiedzania, podpowiadając, jakie zwierzęta macie możliwość obejrzeć w pełnej krasie.

Podczas odwiedzin o tej porze roku na pewno zobaczycie: żurawie mandżurskie, orłany, pantery śnieżne, tygrysy syberyjskie, makaki japońskie, foki pospolite, pandy małe czy renifery fińskie. Ale wiele zwierząt, których wcale nie kojarzymy z zimą, też może Was zaskoczyć harcami na śniegu!

By ułatwić poruszanie się w trakcie samodzielnego spaceru, w kasie każdy otrzymuje specjalną MAPKĘ naszej trasy, a wybiegi posiadają dodatkowe oznaczenia. Podczas zimowego zwiedzania nie zapominajcie zajrzeć także do Pawilonów Tamaryn i Marmozet, Ptaków Tropikalnych oraz Akwarium i Herpetarium.

CAŁY MAGAZYN Z POMYSŁAMI NA ZIMOWE WYCIECZKI RODZINNE DO POBRANIA

Lodowisko na Starym Rynku w Płocku

Stary Rynek w Płocku stał się miejscem pełnym śmiechu, radości i muzycznych dźwięków, ponieważ otworzyliśmy nasze lodowisko! To doskonała okazja dla mieszkańców i odwiedzających, aby cieszyć się zimową atmosferą na świeżym powietrzu.

Obiekt jest dostępny codziennie w różnych godzinach, aby zaspokoić różne harmonogramy życia. Sprawdź, kiedy możesz nas odwiedzić:
• Poniedziałek, środa, piątek: 900-2100
• Wtorek, czwartek: 800-2100
• Sobota, niedziela: 1000-2100
Wejścia są możliwe o pełnej godzinie, z ostatnim wejściem o 20.00. Planowana przerwa techniczna na renowację lodu odbywa się między 1400 a 1500, aby zapewnić najlepszą jakość lodu przez cały dzień.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem otwarcia lodowiska, aby wybrać dogodny termin i cieszyć się zimową frajdą na lodzie w Płocku. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym łyżwiarzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z lodem, nasze lodowisko czeka na Ciebie!

tekst: UM Płock

Dane kontaktowe

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku
ul. Norbertańska 2, 09-402 Płock
+ 48 24 366 05 12
Strona www
Facebook