NA CAMPINGU

TERMY MSZCZONÓW – STANOWISKA DLA KAMPERÓW

Odkrywasz uroki Mazowsza podróżując kamperem lub samochodem z przyczepą kempingową? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Teraz dzięki kamperowisku zlokalizowanym przy basenach wód termalnych w Mszczonowie na dłużej można zawitać do miasta, szczególnie że ze stanowisk parkingowych można korzystać bezpłatnie. 

 

Tuż przy Termach Mszczonów (ul. Warszawska 52; termy-mszczonow.eu), na niestrzeżonym parkingu do dyspozycji jest 6 stanowisk kamperowych z dostępem do energii elektrycznej oraz ujęciem wody i punktem zrzutu nieczystości. W godzinach funkcjonowania kompleksu term, tj. 9:00 – 21:00 istnieje możliwość skorzystania z toalety w budynku głównym obiektu. W godzinach 21:30 – 8:00 bramy wjazdowe są teren ośrodka są zamykane; otwarta pozostaje tylko furtka wejściowa.

 

Rezerwacja stanowiska możliwa jest najpóźniej na dzień przed przyjazdem, pod nr tel. 46 857 87 81 wew. 12 lub drogą mailową: termy@termy-mszczonow.eu, info@weekendztermami.eu. Przedłużenie pobytu należy zgłosić w Punkcie Obsługi Klienta. Wszystkie usługi udostępniane są przyjezdnym bezkosztowo.

 

Termy w Mszczonowie to jedyne miejsce w Polsce z całorocznym basenem zewnętrznym i wewnętrznym, gdzie w celach rekreacyjnych wykorzystuje się słodką wodę termalną o temperaturze od 26 do 34°C. Baseny wyposażone są w hydromasaże oraz podwodne dysze. W sezonie letnim (od maja do września) dodatkowo czynny jest basen ze sztuczną rzeką i zjeżdżalniami, a także basen sportowy. Na atrakcyjność term wpływa ponadto zewnętrzne jacuzzi, sauny suche oraz grota solna. Teren term otacza zielona przestrzeń z placem zabaw i boiskami; zimą czynne jest tam także lodowiska. Tuż przy aquaparku znajduje się jeszcze jedna wodna atrakcja, czyli Deepspot – centrum nurkowania i freedivingu z najgłębszym basenem na całym świecie. 

 

Na terenie term działa lokalny punkt informacji turystycznej, czynny codziennie w godz. 8:00 – 20:00, tel. 46 857 87 81.
Więcej o atrakcjach Mszczonowa i okolic można dowiedzieć się odwiedzając Gminne Centrum Informacji przy ul. Żyrardowskiej 4 w Mszczonowie, czynne w dni robocze w godz. 08:00 – 16:00, tel. 46 857 30 71.

Facebook