Na campingu

Przystań „Przy Starym Moście” – ZEGRZE POŁUDNIOWE

Szum wody, odgłos trzepotania żagli na wietrze, malownicze widoki na Jezioro Zegrzyńskie – właśnie w takim miejscu można zaparkować przyczepę czy kampera, decydując się na postój na terenie przystani „Przy Starym Moście”. Świetna lokalizacja i znakomite jedzenie, a do tego cały wachlarz usług i atrakcji na miejscu – czego chcieć więcej? Ta przystań to doskonały wybór dla każdego kamperowca. 

 

Położona bezpośrednio nad Zalewem Zegrzyńskim przy trasie Warszawa-Serock Przystań oferuje możliwość noclegu w domkach campingowych oraz pokojach w pawilonie. Można tu także rozbić swój namiot lub postawić kamper. Obiekt świadczy również, jak na przystań przystało, usługi portowe dla łódek, żaglówek, skuterów wodnych i innego sprzętu pływającego, wraz z możliwością korzystania z infrastruktury portu: energii elektrycznej oraz wody. W ofercie znajduje się też możliwość przechowania łodzi w sezonie zimowym w pomieszczeniu zamkniętym. 

Lokalizacja Przystani bezpośrednio przy linii brzegowej sprzyja wszechstronnemu wypoczynkowi i rekreacji w zgodzie z naturą, w spokoju i ciszy, z dala od codziennego zgiełku wielkiego miasta. To świetnie miejsce dla amatorów sportów wodnych – dla chętnych istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego oraz specjalnych łódek wędkarskich. Zaletą Przystani jest niewątpliwie kuchnia serwująca pyszną karkówkę z grilla oraz świeże ryby. 

Okolice Zalewu Zegrzyńskiego oferują całe mnóstwo możliwości spędzania czasu wolnego. Nie brakuje tutaj ciekawych miejsc z bogatą historią, jak choćby Serock. Doskonałe warunki panują także dla amatorów dwóch kółek, Zalew otacza bowiem sieć ścieżek i szlaków rowerowych. Niedaleko stąd również do Warszawy. Warto zajrzeć na portale www.jezioro.zegrzynskie.pl i www.mrot.pl, na których można znaleźć całe mnóstwo informacji o ofercie turystycznej i rekreacyjnej regionu. 

 

Przystań „Przy Starym Moście”

ul. Rybaki 1, 05-130 Zegrze Południowe

tel. 797 646 486

e-mail: ppsm@ppsm.pl 

http://ppsm.pl 

Facebook