Na campingu

Przystań „Wiosełko” w Borkowie

Przystań „Wiosełko” to idealne miejsce zarówno dla fanów aktywnego spędzania czasu, jak i miłośników niespiesznego wypoczynku i błogiego „nicnierobienia” na plaży. Wyciszeniu i relaksowi sprzyja otoczenie dzikiej przyrody Doliny Wkry – obszaru objętego ochroną w ramach sieci Natura 2000. 

Oferta przystani to przede wszystkim w pełni wyposażona wypożyczalnia sprzętu wodnego – kajaków, łodzi i pontonów oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów do spływów kajakowych po Wkrze, począwszy od wioseł aż po kamizelki ratunkowe. Na miejscu jest pole namiotowe, także można się tutaj zaszyć na kilka dni i przez ten czas w pełni korzystać z uroków organizowanych przez „Wiosełko” spływów. Atrakcje zapewnione są również na terenie samego ośrodka, znajdziemy tu bowiem oprócz plaży, m.in. boisko do siatkówki plażowej, miejsce na ognisko, grill bar i plac zabaw.

Choć głównym powodem, dla którego goście wybierają pole namiotowe przy przystani „Wiosełko” jest z pewnością bezpośredni dostęp do Wkry i spływów tą niezwykłą rzeką, warto również porozglądać się po okolicach. Gmina Nasielsk to nie tylko obszar o wybitnych walorach przyrodniczych, ale również historycznych. To tutaj, na Ziemi Nasielskiej, kształtowała się historia, która dziś odkrywa przed nami ślady przeszłości. Warto więc wybrać się do samego Nasielska, do Cieksynia, a także zrobić sobie wycieczkę szlakiem dawnych rezydencji szlacheckich i parków dworskich, które odnaleźć można w miejscowościach:  Chrcynno, Kosewo, Lelewo, Lubomin i Pianowo. Nie lada atrakcją jest także położone w Chrcynnie, należące do Aeroklubu Warszawskiego, lotnisko. Można tu skoczyć ze spadochronu, odbyć lot motolotniowy czy paralotniowy i podziwiać malownicze okolice nie z wody, a z lotu ptaka. 

Niedaleko z „Wiosełka” jest również do Twierdzy Modlin – jednej z najwspanialszych budowli Europy, którą najlepiej poznać przemierzając aleje Parku Trzech Kultur

Ośrodek wypoczynkowy Wiosełko

ul. Nasielska, 05-192 Cieksyn

tel. +48 881 651 651

e-mail: rezerwacja@wioselko.pl

https://wioselko.pl  

Facebook