AktualnościPodróże

MAJALAND WARSZAWA. KRÓLESTWO DLA WSZYSTKICH MARZYCIELI

Majaland Warszawa to miejsce, gdzie rzeczywistość łączy się z marzeniami, a uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych mówią same za siebie. Ten park rozrywki, położony w malowniczej Góraszce pod Warszawą, to prawdziwe królestwo zabawy, które od prawie dwóch lat zdobywa serca odwiedzających.

Majaland Warszawa jest jednym z dwóch otwartych w Polsce parków sieci Majaland, która słynie z tworzenia całorocznych, tematycznych parków rozrywki dla dzieci w każdym wieku, również dla tych najmłodszych. Poza parkami Majaland Warszawa oraz Majaland Kownaty pod Poznaniem wkrótce sieć powiększy się o trzeci park – Majaland Gdańsk. Planowana data otwarcia to wiosna 2024 roku.

CAŁY MAGAZYN Z POMYSŁAMI NA ZIMOWE WYCIECZKI RODZINNE DO POBRANIA

Rozrywka dla każdego (0 – 100 lat)

Co sprawia, że Majaland Warszawa jest tak wyjątkowy? To jedyny całoroczny park rozrywki w Polsce otwarty codziennie, również w niedziele i święta, oferujący zarówno atrakcje na zewnątrz, jak i rozbudowaną strefę pod dachem.

Działa więc niezależnie od pogody i zaprasza do wspólnej zabawy nawet w mroźne, zimowe dni. To prawdziwa oaza dla rodzin i marzycieli. Atrakcje są dostosowane do różnych grup wiekowych, co oznacza, że zarówno maluchy (już od 85 cm wzrostu), jak i starsze dzieci oraz dorośli znajdą tu coś dla siebie. Atrakcje są przygotowane w taki sposób, żeby dorośli mogli z nich korzystać razem ze swoimi podopiecznymi.

Magiczna kraina pod dachem

O czym marzą Wasze pociechy? Lubią prędkość i dreszczyk emocji? Wybierzcie się na przejażdżkę Rollercoasterem Wikingów, który z zawrotną prędkością zabierze Was wzdłuż surowych skał do ciemnej jaskini. Marzą o rejsie po wielkich falach? Wielki Drakkar to przygoda dla wilków morskich. Fascynują się prehistorią? Wskakujcie na Karuzelę Dinozaurów. A może marzą o lataniu? W parku znajdzie się też Szkoła Latania. Im mocniej pedałujesz, tym wyżej polecisz. Wszystko zależy od pilota!

A Karuzela Motyli to podniebna podróż z widokiem na krainę Majaland… pod dachem. Jeśli jednak pociechy wolą pozostać na ziemi, zawsze możecie udać się na Żabki i poskakać po łące Mai lub sprawdzić swoje umiejętności w Lesie Zabaw pełnym kulek i przeszkód. I to wszystko w zadaszonej strefie parku.

Spotkaj bohaterów swojego dzieciństwa

W bajkowym teatrze można spotkać Pszczółkę Maję, Gucia oraz skocznego Filipa, którzy zapraszają do tańca, wspólnego śpiewania i pamiątkowego zdjęcia. Park odwiedzają również inni bohaterowie ulubionych bajek: Superwings, Wiking Wickie czy Heidi, którzy niosą ze sobą wiele zabaw i magii.

Ale Majaland to także miejsce nastawione na edukację i rozwijanie kreatywności najmłodszych poprzez różnorodne warsztaty i przedstawienia.

Letnia strefa zabawy

W sezonie letnim, który zaczyna się już wczesną wiosną, park otwiera strefę zewnętrzną, gdzie na odwiedzających czekają kolejni bohaterowie oraz kolejne atrakcje, takie jak SkyFly, Jett’s Flight czy Miasteczko Samochodowe. Strefa Aqua to wodny plac zabaw ze zjeżdżalniami, beczką pełną wody i fontannami, które każdego wprawią w wakacyjny nastrój.

Park oferuje również chwile relaksu w licznych restauracjach i kawiarniach, gdzie można delektować się pysznym jedzeniem i napojami w przerwach między kolejnymi szaleństwami.

Majaland Warszawa to miejsce, gdzie spełniają się marzenia. Przyjazd do parku to niezapomniana podróż do bajkowej krainy, gdzie zabawa i radość to codzienność. Jest to idealne miejsce na spędzenie czasu ze swoimi bliskimi, wycieczkę szkolną czy imprezę urodzinową, niezależnie od pory roku.

tekst: Majaland

Dane kontaktowe

Majaland Warsaw
Majaland Warsaw, ul. Przelotowa 1, 05-462 Góraszka
+48 22 180 00 90
Strona www
Facebook