AKTUALNOŚCI

BILET TURYSTY W KOLEJACH MAZOWIECKICH

Bilet Turysty po raz kolejny wrócił do wakacyjnej oferty Kolei Mazowieckich. Pozwala on na przemierzanie Mazowsza przez 3 dni pociągami KM za jedyne 75 zł.

Podobnie jak w poprzednich latach Koleje Mazowieckie proponują pasażerom możliwość zwiedzania Mazowsza ze specjalnym Biletem Turysty. Jest to bilet sieciowy imienny uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu.

Bilet jest ważny przez 10 dni – licząc od daty kupienia lub daty wskazanej przez podróżnego. Do biletu dołączany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

Bilet Turysty uprawnia do podróżowania od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 r. wszystkimi pociągami Kolei Mazowieckich z wyjątkiem pociągów „Słoneczny” i „Słoneczny BIS” na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Szulborze Wielkie, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica.

Bilet Turysty uprawnia także do przejazdów autobusem KM na odcinku Modlin – Lotnisko Modlin (lub odwrotnie).

Cena biletu jest zryczałtowana, niezależna od odległości taryfowej i wynosi 75,00 zł (czyli o 8 zł więcej niż rok temu). Od ceny tej nie stosuje się ulg i opustów. Bilet można kupić w kasach biletowych i biletomatach.

Więcej informacji na stronie Kolei Mazowieckich

Przy okazji warto przypomnieć, że w Kolejach Mazowieckich możemy za darmo przewieźć rower i dojechać z nim KM praktycznie do każdego mazowieckiego parku krajobrazowego (poznaj parki krajobrazowe Mazowsza).

 

Facebook