Aktualności

KONKURS FOTOGRAFICZNY „PODRÓŻE Z FLAGĄ MAZOWSZA”

ZASADY KONKURSU

Wakacyjne fotografie pod hasłem „Podróże z flagą Mazowsza” można przesyłać od 24 czerwca do 31 sierpnia 2022 r., czyli od początku do końca wakacji. W puli nagród znalazło się blisko 8 tys. zł. Zwycięzców wyznaczą jury i publiczność.

Konkurs jest adresowany do osób, które planują aktywne wakacje, a fotografią zajmują się amatorsko bądź dopiero zamierzają zająć się robieniem zdjęć podczas letnich wypraw. Osoby niepełnoletnie również mogą uczestniczyć w konkursie za zgodą dorosłych opiekunów.

Fotografie można zgłaszać w następujących kategoriach:

1) Gdziekolwiek jestem – jestem z Mazowsza – Aktywnie;

2) Gdziekolwiek jestem – jestem z Mazowsza – z Kulturą;

Zdjęcia mogą być wykonywane w różnych miejscach świata, ważne, by znalazła się na nich flaga województwa mazowieckiego. To symbol naszej małej ojczyzny, Mazowsza w sensie administracyjnym, czyli województwa, nie regionu historycznego.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkursowe zdjęcie i formularze zgłoszeniowe, a w przypadku osób nieletnich także zgodę opiekunów na udział w konkursie, należy wysłać mailem.

DODATKOWE INFORMACJE

Celem konkursu jest wzmacnianie tożsamości regionalnej, a także zachęcanie do aktywnego spędzania czasu i zainteresowania regionem – jego historią, naturą i atrakcjami turystycznymi. Na zdjęciach mogą się znaleźć zarówno ciekawe krajobrazy, zabytki, jak i wakacyjne wydarzenia kulturalne.

Więcej informacji oraz regulamin i formularz konkursowy można pobrać na stronach www.mrot.pl i www.flagamazowsza.pl

Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

ZAŁĄCZNIKI

Regulamin konkursu

Załącznik nr.1 formularz dla osób niepełnoletnich

Załącznik nr.2 formularz dla osób pełnoletnich

Załącznik nr.3 lista Punktów Informacji Turystycznych

Facebook