Aktualności

JULINEK PARK WALCZY O CERTYFIKAT INTERNAUTÓW 2023

Julinek Park może zdobyć tytuł Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej Roku 2023! Na stronie POT wystartowało głosowanie na Certyfikat Internautów 2023. Każdy może głosować codziennie – co 24 godziny – na wybrany produkt z jednego województwa. Mazowieckie reprezentuje właśnie Julinek Park. Jeśli odwiedziliście to miejsce i dobrze się w nim bawiliście, warto wystawić mu rekomendację!

TUTAJ MOŻNA GŁOSOWAĆ

Atrakcja turystyczna, która uzyska największą liczbę oddanych głosów, zdobędzie Certyfikat Internautów 2023 firmowany przez Polską Organizację Turystyczną. Taki tytuł zdobywają nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia cenione przez turystów. Nic dziwnego – to oni potrafią najbardziej kompetentnie ocenić jakość przeżyć i doznań, które zaoferował im produkt turystyczny.

Można głosować co 24 godziny. Produkty ułożone są w kolejności alfabetycznej według nazw województw. Wystarczy kliknąć w grafikę produktu, zapoznać się z opisem, a później kliknąć przycisk „GŁOSUJ”.

Głosowanie trwa do 31 października 2023 roku, do godziny 23:59, a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi podczas ceremonii wręczenia Certyfikatów POT zaplanowanej na koniec listopada.

Park Rozrywki Julinek, Podniebny Cyrk

TUTAJ MOŻNA GŁOSOWAĆ

Kapituła wybrała Julinek Park jako reprezentanta etapu ogólnopolskiego w kategorii Certyfikat Internautów w trakcie regionalnego etapu konkursu Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego. Koordynatorem jest na tym etapie Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna.

– Julinek Park to niewątpliwie symbol doskonałego połączenia kreatywności i rekreacji. Unikalne zestawienie historii cyrku z różnorodnymi atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych oraz nowoczesnym parkiem wodnym sprawiło, że stał się prawdziwym magnesem przyciągającym turystów z całej Polski. To miejsce promuje aktywny wypoczynek, rozwijając jednocześnie dziedzictwo kulturowe i zapewniając gościom wyjątkową zabawę w otoczeniu natury. To dlatego Julinek Park zasłużył na to wyróżnienie – podkreśla prezes MROT Izabela Stelmańska.

Julinek Park znajduje się na obszarze dawnej bazy cyrkowej o powierzchni blisko 30 hektarów. Jest tam mnóstwo atrakcji tematycznie związanych z cyrkiem, choć nie tylko, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, tor tubingowy, pole do minigolfa oraz nowoczesny park wodny na wolnym powietrzu.

Jako miejsce do aktywnego wypoczynku Julinek Park oferuje również wypożyczalnię rowerów i sprzętu sportowego. Ze względu na swoją lokalizację stanowi świetną bazę wypadową dla pieszych wędrówek i rowerowych przejażdżek po malowniczych trasach Kampinoskiego Parku Narodowego. Na terenie obiektu znajdują się restauracje, punkty gastronomiczne oraz hotel.

 

Facebook