Kamperem na zwiedzanie stolicy i okolic? Nic trudnego! Wszystko to dzięki położonemu w leśnym otoczeniu kameralnemu ośrodkowi wypoczynkowemu Camping Motel WOK, który jest dobrze skomunikowany z centrum Warszawy. 

 

Camping Motel WOK (www.campingwok.warszawa.pl, tel. 22 612 79 51), który przez Polską Federację Campingu i Caravaningu uznawany jest za jeden z najlepszych tego typu obiektów w stolicy, położony jest przy ulicy Odrębna 16 w warszawskim Wawrze. Dzięki ciągnącemu się w pobliżu Wałowi Miedzeszyńskiemu w kilkanaście minut można dotrzeć do centralnych dzielnic miasta – także komunikacją miejską (autobusy linii 142 i 146 zatrzymują się na przystanku Romantyczna). 

 

Parcele kamperowe są utwardzone i wyposażone są w przyłącza elektryczne oraz punkty zrzutu nieczystości, a także źródła poboru bieżącej wody. Do dyspozycji kamperowiczów, jak i innych gości WOK, dostępna jest recepcja (czynna do godz. 23), klimatyzowany bar serwujący dania obiadowe i napoje, łazienki z ciepłą wodą, mała pralnia wyposażona w pralkę, suszarkę, żelazko i deskę do prasowania oraz ogródek z kuchnią i grillem, a także niewielki plac zabaw dla dzieci. Miejsce przyjazne jest zwierzętom domowym. Na terenie kempingu dostępne jest wifi. Teren kempingu jest grodzony i strzeżony, a w nocy dodatkowo oświetlony. 

 

W okolicy pola znajduje się apteka i sklep spożywczy, a w dalszej odległości (na skrzyżowaniu Wału Miedzeszyńskiego z Traktem Lubelskim) także supermarket.

 

O atrakcjach turystycznych Warszawy można dowiedzieć się odwiedzając portal internetowy www.go2warsaw.pl lub w punktach Warszawskiej Informacji Turystycznej: w Pałacu Kultury i Nauki (pl. Defilad 1, wejście od ul. Emilii Plater, codziennie w godz. 09:00 – 19:00, tel. 503 033 720) i w Centrum Praskim Koneser (pl. Konesera 2, codziennie w godz. 10:00 – 19:00).

Facebook