NA CAMPINGU

CAMPING ROZALIN – MŁOCHÓW

Znajdujący się na 5-hektarowym zamkniętym i strzeżonym terenie camping ROZALIN to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie dające ciszę i spokój otoczenie lasu, a jednocześnie doskonałą dostępność. Ogromny zagospodarowany teren, świetna lokalizacja na obrzeżach Warszawy przy drodze ekspresowej S8 oraz wielość i różnorodność atrakcji to najważniejsze, choć nie jedyne, atuty tego miejsca. 

 

Camping ROZALIN oferuje 20 stanowisk dla kamperów lub przyczep kempingowych, ze wszystkimi przyłączeniami wodno-kanalizacyjnymi i prądowymi oraz pełnym zapleczem sanitarnym. Dla gości dostępna jest strefa wi-fi oraz szereg atrakcji, począwszy od oczka wodnego z kaskadą i stawem, przez aleje spacerowe – pobliskie lasy idealne na wędrówki piesze czy grzybobrania, a skończywszy na boiskach do piłki nożnej i siatkowej oraz atrakcjach dla najmłodszych w postaci mini zoo i placu zabaw. 

Doskonałe położenie campingu sprawia, że jest on świetną bazą wypadową do zwiedzania okolic. Tych najbliższych – w pobliskim Młochowie znajduje się zabytkowy zespół pałacowo- parkowy, ale i tych trochę dalszych. Jedynie 19 km dzieli camping od Term Mszczonowskich z dwoma całorocznymi basenami termalnymi i wieloma atrakcjami sezonowymi w postaci  basenów, zjeżdżalni, placów zabaw, jacuzzi, etc. Niewiele dalej jest do centrum Warszawy, do którego dostać się można dosłownie w kwadrans. 

Więcej informacji o możliwościach spędzania czasu w okolicy można uzyskać odwiedzając punkty Warszawskiej Informacji Turystycznej w Pałacu Kultury i Nauki (pl. Defilad 1, wejście od ul. Emilii Plater, codziennie w godz. 09:00 – 19:00) i w Centrum Praskim Koneser (pl. Konesera 2, codziennie w godz. 10:00 – 19:00), Punkt informacji turystycznej w Mszczonowie przy ul. Warszawskiej 52 oraz portal turystyczny www.warsawtour.pl i www.weekendztermami.eu.

 

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „ASTRA”

Camping Rozalin

Rozalin, ul Daniewice 18

05-831 Młochów

tel. 601 376 423, 695 743 265

e-mail: kontakt@podwarszawskicamping.pl 

www.podwarszawskicamping.pl  

Facebook