Aktualności

MODA NA MAZOWSZE NA 9. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

Wręczenie nagród dla najlepszego regionalnego produktu turystycznego i prezentacja wyników badań turystyki na Mazowszu to największe atrakcje Strefy Turystyki i Kultury, która będzie działała pod hasłem Moda na Mazowsze podczas 9. Forum Rozwoju Mazowsza! Oczywiście atrakcji – warsztatów, prezentacji, degustacji i wielu innych ciekawych wydarzeń będzie dużo więcej. 9. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się 17 i 18 października na terenie Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa, przy ul. Łazienkowskiej 3.

Tematami przewodnimi Forum będą w tym roku: Region Przyszłości, Ekoregion, Człowiek i Medycyna. Obszar Turystyka i Kultura nawiąże do wszystkich trzech głównych tematów. Współgospodarzem i organizatorem Strefy Turystyki i Kultury jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji przez specjalny formularz umieszczony na stronie www.forumrozwojumazowsza.eu (każdy uczestnik otrzyma imienny identyfikator upoważniający do wejścia na teren 9. Forum Rozwoju Mazowsza). A ponieważ atrakcji jest mnóstwo, ale liczba uczestników mogących uczestniczyć w części z nich ograniczona, warto zarejestrować się jak najwcześniej.

9. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Komisji Europejskiej.

Dane kontaktowe

Centrum Konferencyjne Legii Warszawa
Warszawa, ul. Łazienkowska 3
Strona www
Facebook