DESIGNPODRÓŻE

WALENTYNKI W STYLU MAZOWSZAŃSKO-POPOWYM

„Prosto w serce” będą celować wykonawcy dwóch walentynkowych koncertów, które odbędą się 15 i 16 lutego w mateczniku Zespołu „Mazowsze” w Otrębusach. To właśnie gospodarze zapewnią opowieści o miłości w mazowszańskim klimacie, a za popową stronę brzmienia odpowiadać będą klasycy piosenek romantycznych – grupa De Mono!

Tytuł koncertu „Prosto w serce” nawiązuje do singla De Mono o tym samym tytule, pochodzącego z płyty „Reset”, najnowszej w dyskografii zespołu. Na scenie zabrzmią także największe przeboje z płyty „De Mono Symfonicznie” w orkiestrowej aranżacji z takimi hitami jak „Póki na to czas”, „Moje miasto nocą” czy „Zostańmy sami”, a w akustycznej wersji m.in. „Wszystko jest na sprzedaż” czy „Kochać inaczej”.

Program koncertu został podzielony na dwie części. W pierwszej zespół „Mazowsze” wystąpi w swoim ludowym repertuarze, a De Mono zagra akustycznie, w drugiej będzie można usłyszeć utwory we wspólnych wykonaniach. Artyści „Mazowsza” zaśpiewają z Andrzejem Krzywym tytułowe „Prosto w serce”, a De Mono wykona wspólnie z gospodarzami mazowszańskie utwory „Dziura w desce” oraz słynnego „Furmana”. Na scenie pojawi się także balet „Mazowsza”, który zaprezentuje zarówno mazowszańskie choreografie, jak i zupełnie nowe układy przygotowane przez kierownika baletu Wiolettę Milczuk.

Koncerty odbędą się 15 lutego (godz. 18.00) i 16 lutego (godz. 17.00) w Sali Widowiskowej zespołu „Mazowsze”w Otrębusach. Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej zespołu „Mazowsze”.

Dane kontaktowe

Siedziba Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie, ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy
tel.: +48 22 2088888, fax: +48 22 2088800
Strona www
Instagram
Facebook