DESIGNPODRÓŻESMAKI

ROZMOWY ONLINE MODY NA MAZOWSZE

Ciekawe miejsca, które warto odwiedzić, fascynujące postaci, niezwykłe historie, lokalna kuchnia, interesujące pomysły na spędzenie wolnego czasu – to wszystko można znaleźć w cyklu „Rozmów online Mody na Mazowsze”, które wystartowały na fanpage’u Mody na Mazowsze na Facebooku. A w naszym serwisie pojawiła się nowa zakładka ROZMOWY OnLine prowadząca do podstrony, na której udostępniamy kolejne programy. Można je również oglądać na profilu fejsbukowym MnM.

Tematy i terminy najbliższych programów:
Zamek w Czersku – 24.04
Twierdza Modlin – 29.04

Gośćmi Rozmów online Mody na Mazowsze byli dotąd:
maestro Jacek Boniecki – dyrektor i dyrygent zespołu Mazowsze
Ewa Mitowska – właścicielka Mitowskiej Zagrody, gospodarstwa agroturystycznego i zagrody edukacyjnej, twórczyni ludowa
Adriana Machnacz – właścicielka Młyna Gąsiorowo, gospodarstwa ze 150-letnią historią i zapleczem na duże imprezy plenerowe
Justyna Górska-Streicher – doktor etnografii, kustosz, pracownik Muzeum Wsi Radomskiej
Małgorzata Borkowska – właścicielka Dworu Mościbrody, liczącego niemal 200 lat folwarku z dworem, gospodą, parkiem i stawami rybnymi
Monika Patrowicz – dyrektor Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach
Joanna Szewczykowska – muzealniczka i edukatorka w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
bracia Wiktor i Oskar Gowin – właściciele Winnicy Dwórzno, największej na Mazowszu i jednej z największych winnic w Polsce.

Internetowe transmisje mają formę swobodnych rozmów pełnych informacji, ciekawostek i anegdot, a czasem nawet przepisów kulinarnych. Rozmowy z gośćmi prowadzą dyrektor biura Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Dorota Zbińkowska oraz dziennikarka naszego serwisu Magdalena Walusiak.

Rozmowy online Mody na Mazowsze odbywają się na żywo na profilu Facebook.com/ModaNaMazowsze w środy i piątki o godz. 15.00 i trwają ok. 45 minut, a później są dostępne w formie nagrań. Zachęcamy do zadawania pytań naszym gościom w czasie transmisji!

Inicjatorem i organizatorem rozmów online jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna.

Facebook