SMAKI

JEDZ PIJ WARSZAWO MAZOWIECKIE SPECJAŁY

Tadam! Szykują się smakołyki na festiwal Jedz Pij Warszawo, który odbędzie się 25 i 26 stycznia 2020 w Pałacu Kultury i Nauki! Nie zabraknie pysznego jedzenia, obecność potwierdzili również Makłowiczowie, Robert Sowa, Mistrzowie Świata Barmanów i wielu smakoszy, więc i nas nie może zabraknąć ze stoiskiem pełnym mazowieckich cudów kulinarnych! Będą jadło, napitki i my – gotowi do rozmów o najciekawszysch miejscach regionu, które warto odwiedzić.

Zapraszamy biesiadowania przy pysznym jedzeniu! Warto przyjść, bo organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji, m.in. winne potyczki rodzinne Makłowiczów, pojedynej Roberta Sow8 z tatarami, opowieści Grzegorza Kalinowskiego o kultowych barach i restauracjach dawnej Warszawy oraz pokazy Mistrzów Świata Barmanów.

Festiwal jest doskonałą okazją, by poznać Warszawę od strony kuchni, jej tradycji i obyczajów kulturalnych oraz kulinarnych, zarówno tych sprzed stu, kilkudziesięciu i kilkunastu lat, jak i czasów współczesnych. Wróżenia z fusów nie ma w planie, ale najnowsze i zbliżające się trendy będzie można w PKiN na pewno odnaleźć.

Jedz Pij Warszawo 2020 na Facebooku

Dane kontaktowe

Strona www
Youtube
Instagram
Facebook