Wystawa online „Moje wewnętrzne pejzaże” Joanna Strzelecka-Traczykowska

Artystka ukończyła Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu (dyplom z malarstwa w pracowni doc. Barbary Steyer) oraz Studium Podyplomowe w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w zakresie kształcenia pedagogicznego .
Kwalifikacje I stopnia (doktorat) w zakresie dziedziny artystycznej malarstwa uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Prace artystki znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.

Artystka wypracowała swój unikalny styl, tworząc prace z zakresu malarstwa pastelowego, który zaowocował dziesiątkami wystaw indywidualnych i udziałem w zbiorowych. Jako organizator życia artystycznego i kuratorka wystaw była sprawczynią dziesiątek wystaw w galeriach Torunia. Jako nauczyciel akademicki wychowała wielu artystów i pedagogów w dziedzinie sztuk plastycznych. Jako człowiek jest znana i uznana przez wszystkich ludzi sztuki Torunia. Jako koleżanka jest zawsze bezinteresownie życzliwa i pomocna. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować jej prace w naszej Galerii 21 Wieku.
Zaletą Galerii jest nieograniczony dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu. Aby zwiedzić wystawę, nie musimy wychodzić z domu. Prezentowane prace możemy zobaczyć, spacerując wirtualnie po salach i powiększając każdą z prac do wielkości ekranu, na którym oglądamy wystawę.


Gdzie?
Plac Zamkowy Pl. Zamkowy
Warszawa
woj. mazowieckie

Facebook