Premiera komedii muzycznej „Nie wszystko złoto co się święci”

Komedia muzyczna w doborowej obsadzie: Katarzyna Jamróz, Tomasz Ciachorowski, Izabella Olejnik i Włodzimierz Matuszak w reż. Leny Szurmiej!
Będziesz mógł nie tylko zobaczyć nas w wersji stolikowej, ale spotkać się z obsadą, otrzymać autografy, zrobić zdjęcia, porozawiać, a także spotkać z… producentem wydarzenia – Maciejem Ligasem i autorem sztuki Karolem Chum. To będzie więcej niż Teatr!
Ponadto przygotowaliśmy dla Was zamiast rzędów krzeseł – stoliki z obsługą kelnerską oraz barem dla zamówień alkoholi i posiłków serwowanych podczas przedstawienia. Absolutnie niepowtarzalny klimat oraz role i wykonania muzyczne, które gwarantują 120 minut zabawy, śmiechu i dynamicznej akcji na scenie!
Nie zwlekaj z zakupem, by nie zabrakło biletów, gdyż później ruszamy w trasę a prapremiera jest jedna! Zaproś znajomych, przyjaciół, męża, żonę, kochanka i kochankę! Zobaczyć m.in. śpiewającego rockowo Włodzimierza Matuszaka (PATRYK) w roli geja i kochanka Tomasza Ciachorowskiego (TOMEK)… to absolutne novum nawet dla samego aktora!
Na widowni będą zapewne też goście, których znasz z telewizji, teatru i kina! Liczymy na Twoją obecność!


Gdzie?
Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej Foksal
00-372 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: +48228262355
Zobacz więcej klikając tutaj

Facebook