Nocne Listowanie na Politechnice. Akcja charytatywna [ONLINE]

Wydarzenie w formule hybrydowej.

Nocne Listowanie to wyjątkowe wydarzenie, które polega na wieczorno-nocnym pisaniu listów z prośbą o wsparcie programu stypendialnego dla studentów z niepełnosprawnością. Wspierani studenci podjęli trud nauki na Politechnice Wrocławskiej. Listy są wysyłane do różnych przedsiębiorstw i fundacji.

Pierwszy Maraton Pisania listów “Nocne Listowanie” odbył się w 2017 roku. Od tamtej pory uczestnicy napisali już ponad 1500 listów, co pozwoliło zebrać imponującą sumę o łącznej wysokości 71 480zł.

Tegoroczna edycja Nocnego Listowania odbędzie się w wersji hybrydowej w dniach 22-27 listopada. To będzie intensywny Tydzień Nocnego Listowania!
Akcję Nocnego Listowania 2021 na Politechnice Wrocławskiej oficjalnie rozpoczniemy na żywo!

Listy piszą studenci, pracownicy, absolwenci i sympatycy Politechniki Wrocławskiej. Podsumowując – każdy człowiek z dobrymi chęciami może dołączyć do akcji pisania listów.

Napisane przez uczestników listy zostaną przesłane do przedsiębiorstw, które w ten sposób będą miały możliwość wspomożenia akcji i zostaną oficjalnymi fundatorami stypendiów naszych najzdolniejszych studentów z niepełnosprawnościami.

Każdego roku poszukujemy nowych odbiorców naszych listów. Sytuacja na rynku jest bardzo dynamiczna i chcemy uzupełnić naszą bazę potencjalnych odbiorców. Czy znasz firmę, która pozytywnie zareaguje na otrzymany od nas list oraz będzie miała możliwość wsparcia stypendiów dla studentów z niepełnosprawnościami?


Gdzie?
Plac Zamkowy Pl. Zamkowy
Warszawa
woj. mazowieckie

Facebook