Bajka muzyczna ‚Kolory”

Kiedy lecą gwiazdy, marzymy, żeby spełniło się nasze życzenie. A może one też mają swoje marzenia? Czy na niebie zawsze jest jak w niebie?
Najnowsza produkcja zespołu „Mazowsze” – bajka muzyczna Kolory skierowana jest do dzieci w wieku 5-15 lat, ale dorośli też przecież kochają bajki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przenieść się na chwilę do innej magicznej, rzeczywistości!
Fabuła bajki rozpoczyna się kiedy pewnego dnia z nieba spadają dwie gwiazdy. Lądują w świecie, w którym ich wygląd i zachowanie nie pasują do otoczenia. Panuje tu ład i porządek, bo wszystko ma ten sam kształt i kolor. Bohaterowie niechętnie spoglądają dalej, niż sięga czubek ich nosa (nawet jeśli zamiast niego mają kanty i kąty). Co się zmieni w świetle spadających gwiazd? Grażyna Lutosławska w roztańczonej, rozśpiewanej i dowcipnej opowieści całkiem serio zadaje ważne pytania. Dlaczego tak dobrze czujemy się, gdy wszyscy wokół nas są tacy sami? Naprawdę trudno porozumieć się z tymi, którzy myślą i wyglądają inaczej? Czy nie byłoby dobrze czasem wychylić głowę z własnego nieba, żeby poznać siebie i dostrzec kolory, o których istnieniu nie miało się pojęcia?


Gdzie?
Matecznik Mazowsze w Otrębusach Świerkowa
05-805 Otrębusy
woj. mazowieckie
Telefon: +48222088888
Zobacz więcej klikając tutaj

Facebook