Odwiedź Park Rozrywki Julinek i poznaj jego atrakcje! Wśród nich niesamowity Podniebny Cyrk - jeden z największych w Polsce parków linowych. Na 7 trasach liczących łącznie ponad kilometr długości znajduje się aż 138 przeszkód!

Park Rozrywki Julinek znalazł się w gronie pięciu najlepszych produktów turystycznych województwa mazowieckiego w 2016 r. Uznanie Kapituły działającej przy Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny województwa mazowieckiego” otrzymały również Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, Farma Iluzji, Młyn Gąsiorowo oraz Międzynarodowy Turniej Smaków na Zamku w Liwie.

więcej

Odwiedź Park Rozrywki Julinek i poznaj jego liczne atrakcje! Wśród nich ogromnym zainteresowaniem cieszy się Podniebny Cyrk, czyli jeden z największych w Polsce parków linowych. Na 7 trasach liczących łącznie ponad kilometr długości znajduje się aż 138 przeszkód!

Niezwykłych przeżyć dostarczy także Kraina Dmuchańców, w której znajduje się kilkanaście dużych dmuchanych zabawek. Obok tuneli, torów przeszkód i trampoliny, największym hitem jest ogromna wodna zjeżdżalnia Hippo Slide, która ma aż 12 m wysokości i 30 m długości.

Na terenie Julinka znajduje się również pole do minigolfa z 18 dołkami, a dla najmłodszych przygotowany został tor rajdowy, po którym można poruszać się samochodzikami elektrycznymi.

Kolejną atrakcją jest plac zabaw z ogromną poduchą do skakania oraz mini tyrolką. Czas spędzony pomiędzy kolejnymi zabawami uatrakcyjnią Twojemu dziecku profesjonalne animatorki.

A JAKA JEST TWOJA HISTORIA?

Park Rozrywki Julinek

Sezon: kwiecień–październik
Godziny otwarcia: kwiecień-czerwiec oraz wrzesień-październik – pn.pt. godz. 12-18, w weekendy – godz. 10-19., lipiec-sierpień – codziennie godz. 10-19
Ceny biletów na poszczególne atrakcje już od 15 zł
Możliwy nocleg i wyżywienie.

DANE KONTAKTOWE
Park Rozrywki Julinek
Julinek 1, Leszno k. Błonia, 05-084
recepcja@ julinek.com.pl; info@ julinek.com.pl; kontakt@ julinek.com.pl
22 611 61 16, 668 633 212
www.julinek.com.pl
 
36 km od Warszawy, 22 km od Żelazowej Woli i Brochowa, 34 km od Sochaczewa i 23 km od Modlina
Sprawdź nasz profil