Odwiedź Park Rozrywki Julinek i poznaj jego atrakcje! Wśród nich niesamowity Podniebny Cyrk – jeden z największych w Polsce parków linowych. Na 7 trasach liczących łącznie ponad kilometr długości znajduje się aż 138 przeszkód!

CIEKAWE HISTORIE

Odwiedź Park Rozrywki Julinek i poznaj jego liczne atrakcje! Wśród nich ogromnym zainteresowaniem cieszy się Podniebny Cyrk, czyli jeden z największych w Polsce parków linowych. Na 7 trasach liczących łącznie ponad kilometr długości znajduje się aż 138 przeszkód!

Niezwykłych przeżyć dostarczy także Kraina Dmuchańców, w której znajduje się kilkanaście dużych dmuchanych zabawek. Obok tuneli, torów przeszkód i trampoliny, największym hitem jest ogromna wodna zjeżdżalnia Hippo Slide, która ma aż 12 m wysokości i 30 m długości.

Na terenie Julinka znajduje się również pole do minigolfa z 18 dołkami, a dla najmłodszych przygotowany został tor rajdowy, po którym można poruszać się samochodzikami elektrycznymi.

Kolejną atrakcją jest plac zabaw z ogromną poduchą do skakania oraz mini tyrolką. Czas spędzony pomiędzy kolejnymi zabawami uatrakcyjnią Twojemu dziecku profesjonalne animatorki.

MAZOWIECKIE OPOWIEŚCI

Park Rozrywki Julinek znalazł się w gronie pięciu najlepszych produktów turystycznych województwa mazowieckiego w 2016 r. Uznanie Kapituły działającej przy Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny województwa mazowieckiego” otrzymały również Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, Farma Iluzji, Młyn Gąsiorowo oraz Międzynarodowy Turniej Smaków na Zamku w Liwie.

OFERTA:

Sezon: kwiecień–październik
Ceny biletów na poszczególne atrakcje już od 8 zł
Możliwy nocleg i wyżywienie.

Aktualny cennik: https://www.julinek.com.pl/pl-cennik-julinek

MIEJSCA W POBLIŻU WARTE ODWIEDZENIA: Żelazowa Wola, Brochów, Sochaczew, Modlin

 

Dane kontaktowe

PARK ROZRYWKI JULINEK
Julinek 1, 05-084 Leszno k/Warszawy
+48 22 611 61 16
Strona www