PODRÓŻE

PARK ROZRYWKI JULINEK ŚWIĘTUJE 5. URODZINY!

Park Rozrywki Julinek

Pięć lat temu zapadła decyzja o powołaniu do życia Parku Rozrywki Julinek. Zaledwie kilka tygodni wcześniej media donosiły o „wymarłym miasteczku cyrkowym”. Ta jedna decyzja i kolejne, które za nią zostały wydane, sprawiły, że powstało zaczarowane miejsce z niedostępnymi gdzie indziej atrakcjami: dwiema arenami cyrkowymi, ogromnym parkiem linowym, a przede wszystkim unikalną atmosferą miejsca pełnego magii i tajemnic.

5 urodziny Julinka 19 maja 2019!
Bawmy się i świętujmy!
Będzie mnóstwo atrakcji!

Uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku zaprezentują swoje umiejętności na arenie, aktorzy Teatru Prima wystąpią ze spektaklem „Bajkowe podróże”, a na zakończenie fety wystąpi Cleo!

Przez cały dzień będą oczywiście organizowane wesołe animacje, zabawy w Krainie Dmuchańców, na polu do Mini Golfa, placu zabaw z wielką poduszką i w Parku Linowym.

Szczegóły programu na profilu wydarzenia na Facebooku

Wielbiciele skoków, zjeżdżania i fruwania mogą tu poszaleć w Krainie Dmuchańców, młodzi sportowcy – pograć w minigolfa, a najmłodsi skorzystać z placu zabaw. Nieco starszych zapewne zainteresuje niesamowita Wystawa Sztuki Cyrkowej. Czy wiecie, że w kolekcji Julinka jest aż 1000 plakatów, zaprojektowanych także przez najwybitniejszych polskich artystów?

CIEKAWE HISTORIE

Julinek to dawna baza cyrkowa, do której na zimę zjeżdżały się trupy cyrkowe, by przeczekać chłody. Do dziś działa tu szkoła dla artystów cyrkowych, ale przede wszystkim jest to unikalny Park Rozrywki z mnóstwem niesamowitych atrakcji. Wśród nich ogromnym zainteresowaniem cieszy się Podniebny Cyrk, czyli jeden z największych w Polsce parków linowych. Na 7 trasach liczących łącznie ponad kilometr długości znajduje się aż 138 przeszkód!

Niezwykłych przeżyć dostarcza także Kraina Dmuchańców, w której znajduje się kilkanaście dużych dmuchanych zabawek. Obok tuneli, torów przeszkód i trampoliny, największym hitem jest ogromna wodna zjeżdżalnia Hippo Slide, która ma aż 12 m wysokości i 30 m długości.

Na terenie Julinka znajduje się również pole do minigolfa z 18 dołkami, a dla najmłodszych przygotowany został tor rajdowy, po którym można poruszać się samochodzikami elektrycznymi.

Kolejną atrakcją jest plac zabaw z ogromną poduchą do skakania oraz mini tyrolką. Czas spędzony pomiędzy kolejnymi zabawami uatrakcyjnią Twojemu dziecku profesjonalne animatorki.

MAZOWIECKIE OPOWIEŚCI

Park Rozrywki Julinek znalazł się w gronie pięciu najlepszych produktów turystycznych województwa mazowieckiego w 2016 r. Uznanie Kapituły działającej przy Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny województwa mazowieckiego” otrzymały również Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, Farma Iluzji, Młyn Gąsiorowo oraz Międzynarodowy Turniej Smaków na Zamku w Liwie.

OFERTA:

Sezon: kwiecień–październik

Aktualny cennik: https://www.julinek.com.pl/pl-cennik-julinek

MIEJSCA W POBLIŻU WARTE ODWIEDZENIA: Żelazowa Wola, Brochów, Sochaczew, Modlin

 

Dane kontaktowe

PARK ROZRYWKI JULINEK
Julinek 1, 05-084 Leszno k/Warszawy
+48 22 611 61 16
Strona www