Ponad 60 niesamowitych atrakcji na kilku hektarach, wśród nich budowle, które rozśmieszą dzieci i zaszokują zmysły dorosłych. Kto nie boi się odwiedzić Gabinetu Luster i Latającej Chaty Tajemnic?

Zapraszamy do Farmy Iluzji już 27 kwietnia!

DZIESIĄTKI NIEZWYKŁYCH ATRAKCJI

Najsłynniejszym budynkiem Farmy jest Chata Iluzji, której sylwetka unoszona z jednej strony przez pęk baloników stała się symbolem tego miejsca. Kolejne niezwykłe konstrukcje to Tunel Zapomnienia, Muzeum Iluzji, Zakręcony Domek, Labirynt Luster, Bajkowy Pałac Cieni i kilkadziesiąt innych. Jedną z nowszych atrakcji jest Kopalnia Złota. Do podziemnych korytarzy dociera się prawdziwą górniczą windą, a celem wyprawy jest rozwiązanie tajemnicy zaginięcia przed laty grupy górników. Uwaga! To przygoda z dreszczykiem! Warto też zobaczyć: Super Show Konrada KONY’ego Czarkowskiego “Kraina Mupetów”, pokazy magii takich mistrzów, jak Maciej Pęda, Damian Spętany czy Pan Ząbek, wziąć udział w animacjach prowadzonych m.in. przez najlepszą w Polsce balonową twisterkę Patrycję Lipińską i skorzystać z możliwości pomalowania twarzy w fantazyjne wzory i kolory. Wszystkie atrakcje dostępne są w cenie biletu wstępu na Farmę!

Jedyny w Europie park rozrywki, którego tematem przewodnim jest iluzja.

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Z krainy magii można przenieść się płynnie do rzeczywistości i pogimnastykować nie tylko umysł i wyobraźnię, ale również całe ciało. Na terenie Farmy znajdują się: park linowy, ścianka wspinaczkowa i przeróżne place zabaw, a latem także baseny. Najmłodszych z pewnością zainteresuje zagroda ze zwierzętami. Po zabawie można urządzić piknik i odpocząć na plaży lub przy ognisku albo grillu, korzystając z własnego prowiantu lub produktów kupionych w jednym z kilku punktów gastronomicznych.

MAGICZNE MIEJSCE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Między Warszawą a Lublinem lub, jeśli ktoś woli, między Siedlcami a Radomiem, na ciekawie ukształtowanym terenie otoczonym lasami, wyrósł jeden z najbardziej niezwykłych parków rozrywki w Polsce. Pobyt w tym miejscu to fantastyczna przygoda, atrakcyjna zarówno dla kilkulatków, jak i dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz ich dorosłych opiekunów. Budowle, konstrukcje i eksponaty, które się w nim znajdują, mogą przyprawić o zawrót głowy nawet najbardziej trzeźwo myślących: zaprzeczają prawom fizyki i logiki, zmuszają do włączania części mózgu na co dzień uśpionych, pobudzają do myślenia, eksperymentowania i badania rzeczywistości także już po opuszczeniu parku.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Otwarte: pon.-pt. 11.00 – 18.00 , sob.-nd. 10.00-19.00

Bilety: normalny 49 zł, ulgowy (do 16 lat) 45 zł, rodzinny (2+2) 180 zł, dzieci do 100 cm wzrostu – 1 zł.

Wszystkie atrakcje zawarte są w cenie biletu.

 

Dane kontaktowe

FARMA ILUZJI
Mościska 9, 08-455 Trojanów
22 812 57 18, 503 989 393 (weekendy), 537 048 534 (grupy zorganizowane)
Strona www