PODRÓŻE

PARK EDUKACJI I ROZRYWKI FARMA ILUZJI

Ponad 60 niesamowitych atrakcji na kilku hektarach, wśród nich budowle, które rozśmieszą dzieci i zaszokują zmysły dorosłych. Kto nie boi się odwiedzić Gabinetu Luster i Latającej Chaty Tajemnic? Zapraszamy do Farmy Iluzji!

CIEKAWE HISTORIE

Jedyny w Europie park rozrywki, którego tematem przewodnim jest iluzja.

Farma gromadzi ponad 60 atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych: konstrukcje przeczące prawom fizyki, muzea iluzji i egipskie, unikatowa Kopalnia Złota, park doświadczeń, rezerwat smoków z ruchomymi figurami, kolejki, labirynty, park linowy, karuzele, place zabaw, plaża. Podczas wakacji przedstawiane są pokazy iluzji oraz odbywając się duże widowiska plenerowe.

Park wyróżnia się wypoczynkowym charakterem – nie ma tu sztywno wytyczonych alejek, goście mogą rozłożyć koce i urządzić rodzinny piknik. W sklepiku dostępne są także specjalne gadżety i rekwizyty iluzjonistyczne.

MAZOWIECKIE OPOWIEŚCI

Farma Iluzji znalazła się w gronie pięciu najlepszych produktów turystycznych województwa mazowieckiego w 2016 r. Uznanie Kapituły działającej przy Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny województwa mazowieckiego” otrzymały również Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, Młyn Gąsiorowo, Międzynarodowy Turniej Smaków na Zamku w Liwie oraz Park Rozrywki Julinek.

OFERTA:

Sezon od końca kwietnia do października.
Aktualny cennik: http://farmailuzji.pl/pol/zaplanuj-wizyte#cennik

MIEJSCA W POBLIŻU WARTE ODWIEDZENIA: Kozienice, Warka

 

Dane kontaktowe

FARMA ILUZJI
Mościska 9, 08-455 Trojanów
22 812 57 18, 503 989 393 (weekendy), 537 048 534 (grupy zorganizowane)
Strona www