Gospodyni z Gąsiorowa zaprasza Cię do swojej drewnianej chaty! Pod jej okiem będziesz miał okazję przygotować chleb w tradycyjnym piecu. Na czas pieczenia zostaniesz zaproszony do biesiadnego stołu, a przy nim oprócz spróbowania tematycznego obiadu, można posłuchać gawędy o podawanych potrawach, a nawet obejrzeć na żywo występ folklorystyczny.

Młyn Gąsiorowo znalazł się w gronie pięciu najlepszych produktów turystycznych województwa mazowieckiego w 2016 r. Uznanie Kapituły działającej przy Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny województwa mazowieckiego” otrzymały również Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, Farma Iluzji, Międzynarodowy Turniej Smaków na Zamku w Liwie oraz Park Rozrywki Julinek.

więcej

Gospodarstwo, w którym znajduje się Młyn Gąsiorowo powstało w 1870 roku, a jego odrestaurowane budynki służą dziś właścicielom do szerzenia tradycji Mazowsza, idei slow food oraz nauczania rękodzielnictwa.

Ośrodek specjalizuje się w organizacji imprez firmowych, spotkań rodzinnych, szkoleń, konferencji, pikników integracyjnych. Organizuje także wycieczki szkolne jednodniowe, zielone szkoły, ferie, kolonie, wczasy dla mam z dziećmi i tradycyjne polskie wesela.

W ośrodku w piękny sposób kultywowana jest tradycja Mazowsza na niwie kulinariów, obyczajów, obrzędowości, kultury i sztuki ludowej. W Gospodzie Gąsiorówka króluje tradycyjna kuchnia polska, potrawy i produkty regionalne w otoczeniu autentycznego wystroju.

Zajęcia edukacyjno-rozrywkowe dla dzieci i młodzieży realizowane przez cały rok, a imprezy plenerowe mogą zgromadzić nawet 3000 uczestników.

A JAKA JEST TWOJA HISTORIA?

Ośrodek Młyn Gąsiorowo

Na terenie ośrodka:
- Gospoda „Gąsiorówka” – do 70 miejsc siedzących
- Pensjonat z miejscami noclegowymi dla 38 osób
- Chata biesiadna – 120 miejsc siedzących
- Polana eventowa na imprezy plenerowe dla 3000 osób
- Zagroda edukacyjna
- Plac zabaw
- Parking dla samochodów osobowych i autokarów

Cena oferty: 35-150 zł, zależnie od ilości świadczeń

DANE KONTAKTOWE
Ośrodek Młyn Gąsiorowo
Gąsiorowo 25, Świercze, 06-150
biuro@ mlyn-gasiorowo.pl
514 614 714 w godz. 9:00 - 19:00
mlyn-gasiorowo.pl/
 
 
Sprawdź nasz profil