Patrycja Jaskot, czyli TraveLover.pl, reprezentuje Mazowsze w II edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów! To właśnie ona tworzy w ramach walki z konkurentami fascynujące materiały o miejscach na Mazowszu, które koniecznie trzeba odwiedzić!

Pierwsze dwa obszerne wpisy zilustrowane klimatycznymi fotografiami można już przeczytać na blogu Patrycji, a jeśli się podobają, warto nagrodzić je głosowaniem na Mazowsze i blog TraveLover.pl na stronie Turystycznych Mistrzostw Blogerów.

Jak głosować?

1. wejdź na stronę Mistrzostw
2. wybierz ulubionego blogera
3. kliknij link „Zagłosuj”
4. wpisz swój adres mailowy
5. odbierz mail i potwierdź swój głos.
6. powtórz operację po 24 godzinach, ponieważ każdy może głosować raz na dobę 🙂

TraveLover, czyli Patrycja Jaskot

Patrycja Jaskot jest dziennikarką, reżyserką programów telewizyjnych, blogerką i miłośniczką podróży. To dziewczyna petarda i wulkan pozytywnej energii, w dodatku z potężną wiedzą i doświadczeniem. Odwiedziła 55 krajów, głównie z plecakiem, a jej blog jest skarbnicą inspiracji, gotowych planów działania, praktycznych porad i tipów.

Na jej blogu można już przeczytać dwa teksty napisane w ramach drugiego etapu Mistrzostw:
SLOW LIFE W OJRZANOWIE
PODRÓŻ DO DZIECIŃSTWA, CZYLI WEEKENDOWY WYPAD NA MAZOWIECKĄ WIEŚ

Więcej o Turystycznych Mistrzostwach Blogerów

Do udziału w Mistrzostwach mogli zgłosić się wszyscy chętni blogerzy spełniający wymogi regulaminu. Spośród nich Kapituła Konkursowa wybrała w pierwszym etapie twórców szesnastu najciekawszych polskich blogów o podróżach. Każdy z uczestników Mistrzostw ma tylko 6 tygodni na odbycie krótkich wypraw po regionie, który reprezentuje i stworzenie treści tak dobrych, by skłoniły czytelników do ruszania w podróż natychmiast po zakończeniu lektury 🙂

Zwycięzcę poznamy 27 września 2019 r. o godz. 21.00.

Organizatorem Mistrzostw jest Polska Organizacja Turystyczna.

Facebook