Ponad 60 niesamowitych atrakcji na kilku hektarach, wśród nich budowle, które rozśmieszą dzieci i zaszokują zmysły dorosłych. Kto nie boi się odwiedzić Gabinetu Luster i Latającej Chaty Tajemnic? Zapraszamy do Farmy Iluzji!

 

Farma Iluzji znalazła się w gronie pięciu najlepszych produktów turystycznych województwa mazowieckiego w 2016 r. Uznanie Kapituły działającej przy Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny województwa mazowieckiego” otrzymały również Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, Młyn Gąsiorowo, Międzynarodowy Turniej Smaków na Zamku w Liwie oraz Park Rozrywki Julinek.

więcej

Jedyny w Europie park rozrywki, którego tematem przewodnim jest iluzja.

Farma gromadzi ponad 60 atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych: konstrukcje przeczące prawom fizyki, muzea iluzji i egipskie, unikatowa Kopalnia Złota, park doświadczeń, rezerwat smoków z ruchomymi figurami, kolejki, labirynty, park linowy, karuzele, place zabaw, plaża. Podczas wakacji przedstawiane są pokazy iluzji oraz odbywając się duże widowiska plenerowe.

Park wyróżnia się wypoczynkowym charakterem -  nie ma tu sztywno wytyczonych alejek, goście mogą rozłożyć koce i urządzić rodzinny piknik. W sklepiku dostępne są także specjalne gadżety i rekwizyty iluzjonistyczne.

A JAKA JEST TWOJA HISTORIA?

Park Edukacji i Rozrywki FARMA ILUZJI

Sezon: od 22.04.2017
Bilet normalny - 33 zł
Bilet ulgowy (do 12 lat) - 29 zł
Bilet rodzinny 2+2 (dzieci do lat 12) - 116 zł

DANE KONTAKTOWE
Park Edukacji i Rozrywki FARMA ILUZJI
Mościska 9, Trojanów, 08-455
info@farmailuzji.pl
22 812 57 18, 503 989 393 (weekendy), 537 048 534 (grupy zorganizowane)
farmailuzji.pl/pol
 
85 km od Warszawy i 80 km od Lublina; trasa Warszawa - Lublin (skręt w Trojanowie) lub trasa Warszawa - Puławy (skręt w Paprotni)
Sprawdź nasz profil