Tara Wray: Too Tired Project #TooTiredWarsaw

Leica 6×7 Gallery zaprasza na projekcję fotografii w ramach „Too Tired Project”, inicjatywy Tary Wray – amerykańskiej fotografki, reżyserki filmów dokumentalnych oraz autorki publikacji „Too Tired for Sunshine”.

To Tired Project” to, powstała w 2018 roku, inicjatywa fotograficzna wspierająca osoby zmagające się z depresją. Projekt działa jako platforma kreatywnego wyrazu i budowania społeczności twórców.

Po licznych spotkaniach w amerykańskich miastach #tootiredwarsaw to kolejna odsłona mająca na celu zgromadzenie fotografów, których zdjęcia zostaną zaprezentowane podczas spotkania w Leica 6×7 Gallery. Aby wziąć udział w projekcie, należy zamieścić na Instagramie zdjęcie odnoszące się do doświadczeń z depresją lub innymi kwestiami związanymi ze zdrowiem psychicznym, a następnie dodać hasztagi: #tootiredproject #tootiredwarsaw.
Zdjęcia można zgłaszać do 13 marca.

Spotkanie będzie miało charakter panelu, w którym udział wezmą: Tara Wray, psycholożka i artterapeutka – dr Aleksandra Chmielnicka-Plaskota, fotograf – Wojciech Grzędziński i artystka wizualna Zuzanna Szarek. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Jucewicz.

Przy okazji spotkania odbędzie się promocja książki Tary Wray „Too Tired for Sunshine”, w której autorka konfrontuje się z problemem depresji, dokumentując piękno, ciemność oraz absurd życia codziennego.

Tara Wray ur. 1978, fotografka, pisarka i reżyserka filmowa
dr Aleksandra Chmielnicka-Plaskota doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii twórczości.

Wojciech Grzędziński ur. 1980, fotograf, fotoreporter.
Zuzanna Szarek ur. 1984, artystka wizualna, fotografka i scenarzystka.

Agnieszka Jucewicz dziennikarka “Wysokich Obcasów” i “Wysokich Obcasów Extra”, specjalizująca się w tematach psychologicznych. Autorska książki “Czując. Rozmowy o emocjach”, w której o 17 uczuciach rozmawia m.in. z Zofią Milską- Wrzosińską, prof. Bogdanem de Barbaro, Danutą Golec i psychologiem Bartłomiejem Dobroczyńskim.


Dane teleadresowe:
Leica 6×7 Gallery Warszawa Mysia
00-496 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: +48226238240
Zobacz więcej klikając tutaj