Sto Pociech z Muzyki

Kiedy?
17.06.2019 13:00

Sto pociech z muzyki
Krótki, miesięczny cykl zajęć, 1 godzina 1 raz w tygodniu, w stałej grupie, dla dzieci od 0,5 do 2,5 lat z opiekunami.
Czyż początek lata to nie wymarzony czas na zabawy w wodzie? W czerwcu wybierzemy się do podwodnych krain – otaczać nas będą niebieskości i granaty, posłuchamy szumu fal, zanurzymy stopy w piasku. Zaśpiewamy piosenkami wyliczanki o morskich podróżach, pływaniu łódką czy wywrotkach na kajaku. Zapraszam do krainy wody.
Zajęcia są zaproszeniem do śpiewania, wplatania muzyki w zabawę i wspólnie spędzany z dzieckiem czas. Towarzyszący temu ruch, często bliski kontakt i dotyk wzmacniają więź rodzica i dziecka.
Płatność – 120 zł za 4 spotkania w czerwcowe poniedziałki (3,10,17,24 czerwca). Opłata dla drugiego dziecka z rodzeństwa uczestniczącego w zajęciach 108 zł.

Zajęcia prowadzi Olga Kozieł – śpiewaczka, trębaczka, poszukiwaczka starych pieśni, wiejskich śpiewaków i opowieści muzycznych. Od 2005 roku rozwija swoje zainteresowania związane z muzyką tradycyjną – wielokrotnie uczestniczyła w warsztatach głosowych, tanecznych i instrumentalnych prowadzonych przez wykładowców z Polski, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Litwy i Serbii. Uczestniczka ekspedycji terenowych w Polsce, Białorusi, Ukrainie i Rosji. Obecnie prowadzi badania we wschodniej części Lubelszczyzny w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin pt. „Wołyń w pieśniach”.


Gdzie?
Fundacja Sto Pociech Freta
00-227 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: +48228870555
Zobacz więcej klikając tutaj