Prestiżowy Produkt Roku

Jak osiągnąć sukces w biznesie? To niełatwe zadanie, liczy się bowiem nie tylko dobry pomysł czy odrobina szczęścia, ale też wypracowana nieraz latami wysoka jakość usług, która pozwala nie tylko pozyskać coraz to nowych klientów, ale też przywiązać ich do siebie i sprawić, by utożsamiali się z daną marką.
– Prestiż w biznesie to nie tylko komfort tworzenia i kreatywne zaplecze. To przede wszystkim styl komunikacji, ekspozycji i promowania. To także wysoka jakość i wizja nastawiona na sukces. Każda wartość w biznesie może nabrać prestiżu, ale tylko wtedy, gdy jest spójna i prawdziwa – mówi Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna magazynu „Law Business Quality”.
Z tej idei narodziła się chęć zorganizowania niezwykłego plebiscytu pod hasłem: „Prestiżowy produkt roku”. Organizatorem akcji jest redakcja magazynu „Law Business Quality”, a jego celem jest wspieranie polskich marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży:
– Prestiż w biznesie to marka lub usługa, która nie tylko cieszy się uznaniem klientów, ale przede wszystkim sprawia, że klient czuje się wyjątkowo. Prestiż w biznesie określa elegancja, potencjał i misja. Klient, angażując się w proces zakupu, wie, że kupuje jakość i zadowolenie. Prestiż w biznesie to biznes z klasą – podsumowuje Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu.
Huczna Gala z udziałem gwiazd, mediów, ludzi biznesu odbędzie się 28.03.2019. w klubie Loft44 w Warszawie.


Dane teleadresowe:
Loft44 event club & art lounge Powązkowska
01-797 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: +48664448044
Zobacz więcej klikając tutaj