Otwarte treningi biegowe w Łazienkach z 12tri.pl

Kiedy?
26.05.2019 10:00

Wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z bieganiem, popracować nad swoją techniką i przygotować się do zawodów, zapraszamy na treningi biegowe w Łazienkach Królewskich. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę.

Uczestnicy treningów biegowych spotykać się będą o godz. 10.00 na Stadionie Agrykola pod zegarem. Zajęcia w zależności od programu odbywać się będą na stadionie, w Łazienkach Królewskich bądź na Agrykoli (podbiegi).

Treningi dostosowane są do sezonu startowego. W okresie zimowym uczestnicy zajęć zbudują bazę (więcej siły ogólnej, biegowej). Następnie, w miarę zbliżania się sezonu startowego, więcej będzie odcinków przebieganych z prędkościami startowymi i szybszymi.
Treningi obejmą:
1) trucht uczestnicy zajęć biegać będą w określonym miejscu tak, by grupa mimo zróżnicowania trzymała się razem;
2) rozgrzewkę (w zależności od okresu będą to ćwiczenia mobilności, wzmacniające, techniki biegu);
3) część główną, czyli zadanie biegowe w zależności od grupy i celu treningowego;
4) trucht i rozciąganie.

Zajęcia poprowadzą Weronika Zielińska i Michał Rachwał, członkowie zespołu 12tri.pl, który od ośmiu lat oferuje treningi biegowe dla amatorów o różnym stopniu zaawansowania i różnych celach, zaś od sześciu lat organizuje obozy biegowe.

Weronika Zielińska mistrzyni Polski w biegu na 400m przez płotki, absolwentka warszawskiego AWF, trener II klasy lekkiej atletyki, instruktor kulturystyki, trener personalny, biegaczka-amatorka długodystansowa.

Michał Rachwał zawodowo związany ze sztukami i sportami walki. Od 23 lat trenuje aikido (w międzyczasie boks, karate). Na początku swojej przygody z bieganiem miał problem z pokonaniem kilometra. Dzięki systematycznej pracy ukończył IM na pełnym dystansie.

Kontakt: michal@12tri.pl, weronika@12tri.pl


Gdzie?
Stadion Agrykola Myśliwiecka
00-459 Warszawa
woj. mazowieckie